Ogłoszenia Parafialne -/ X Niedziela Zwykła – 09.06.2024/ .

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE / X Niedziela Zwykła 09.06.2024/ .

1. Miesiąc czerwiec „ Miesiącem Serca Pana Jezusa”.
  2. 2. „Różaniec środowy” prowadzą członkinie Róży św. Łucji / Lucyna Sitko /
  3. W czwartek ( 13.06 ) – Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20.00, które poprowadzi ks. mgr Grzegorz Gil wikariusz parafii bł. Karoliny w Tarnowie. Na procesję fatimską przynieśmy LAMPIONY !   Figurę Pani Fatimskiej poniosą członkowie Róży św. Stanisława i św. Ekspedyta.
  4. W sobotę ( 15.06) przypada 12.rocznica objęcia przez bpa Andrzeja Jeża diecezji tarnowskiej. W modlitwie będziemy polecać naszego Pasterza.
  5. W niedzielę (16.06) zbiórka do puszek na UP JPII w Krakowie i Tarnowie.
  6. Składam podziękowanie, za:

– ofiary inwestycyjne na cele naszej parafii / 5 250 zł/

– kontynuowane  prace przy naszym kościele i ofiary za „Dniówkę pracy

– sprzątanie kościoła i ofiarę „ Bóg zapłać”.

1. Za dwa tygodnie (23.06) będziemy przeżywać „XXIII Festyn Parafialny”. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO UDZIAŁU I POMOCY W ORGANIZACJI I PRZEPROWADZENIU TEGO SPOTKANIA RODZINNEGO. Serdeczna prośba do parafian w imieniu RD, AK, o. Caritas  o upieczenieCiasta Festynowego”  tak jak w latach ubiegłych. Za pozytywną odpowiedź na naszą prośbę z góry serdecznie dziękuję!
  2. Diecezjalne święto Rodziny w przyszłą niedzielę ( 16.06 ) w Starym Sączu. W tym roku przypada 25. rocznica kanonizacji św. Kingi przez św. Jana Pawła II
  3. Komunikat Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Tarnowie odnośnie przygotowania dzieci i przyjęcia pierwszej Komunii świętej w parafii zamieszkania – Dekret V Synodu Diecezji Tarnowskiej.