Ogłoszenia Parafialne: II Niedziela Adwentu – / 05.12.2021/

Ogłoszenia Parafialne:  II Niedziela Adwentu  / 05.12.2021/

1.Dzisiejsza niedziela jest Dniem modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.

2.W środę uroczystość  Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte o godz. 6.30, 15.30, 18.00.  W tym dniu po Mszy św. o godz. 15.30 spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci  z  PWD,  DSM  oraz  LSO .

1. RORATY w dni powszednie o godzinie 6.30 – ZAPRASZAM!
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie  katechetyczne   dla dzieci z klasy trzeciej wraz z rodzicami.
  3. Oddział Caritas rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Kosz dla potrzebujących pomocy jest  umieszczony przy wejściu do Kościoła .
  4. „Pokój Tobie, Polsko – Ojczyzno moja”. We wtorek 14 grudnia 2021 r, o godzinie 18.00, w naszej wspólnocie parafialnej będziemy modlić się o pokój i ład społeczny w naszej ojczyźnie.  W imieniu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej  oraz  POAK,  zapraszam wszystkich parafian, ruchy i stowarzyszenia oraz pracowników oświaty i przedstawicieli lokalnych władz samorządowych do udziału w tym modlitewnym wydarzeniu. Po Mszy św. spotkanie  AK, PZS, RD, POC.
  5. Składamy podziękowanie, za;

– ofiary złożone  na cele inwestycyjne.

– pomoc materialną Kościołowi na wschodzie / ofiary do puszek

rozprowadzanie kalendarzy „Caritas”  na cele charytatywne parafii

– pobieranie opłatków na stół wigilijny  / u Siostry Zakrystianki lub przy ołtarzu św. Józefa /

– sprzątanie Kościoła i ofiarę   „BÓG ZAPŁAĆ”.

1. Prasa katolicka naszym domu; Gość Niedzielny, Mały Gość, Misje Dzisiaj, Świat Misyjny.
  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom tygodnia, niech Matka Boża wyprosi obfite błogosławieństwo i potrzebne łaski na każdy dzień życia.